Atgriešanas noteikumi

Preci ir iespējams atgriezt šādos gadījumos:

1. Ja pasūtījuma saņemšanas brīdī no kurjera klients konstatē iepakojuma vai tajā esošās preces bojājumu. Tādā gadījumā lūdzam nofotografēt bojājumus un atsūtīt fotoattēlus uz mūsu elektroniskā pasta adresi info@caviarhouse.lv vai lietotnē Whatsapp tālr.+37125770880.
Pēc tam klientam tiks piedāvāts apmainīt preces vai saņemt atpakaļ naudu. Par pasūtījumu samaksātā summa tiek atmaksāta tikai tādā gadījumā, ja klients veicis apmaksu iepriekš (pirms pasūtījuma saņemšanas no kurjera). Summa tiek atmaksāta 3-5 dienu laikā uz to pašu bankas kontu, no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Ja pasūtījuma noformēšanas brīdī izvēlēts samaksas veids "saņemšanas brīdī no kurjera" un konstatēti termoiepakojuma vai preces nopietni acīmredzami bojājumi, klientam ir tiesības atteikties no pasūtījuma, neveicot tā apmaksu, iepriekš nofotografējot bojājumus.

2. Ja klients kaut kādu iemeslu dēļ konstatē, ka, ievērojot uzglabāšanas noteikumus, temperatūras režīmu un uz iepakojuma norādītos derīguma termiņus, saņemtā prece ir nekvalitatīva un bojāta, tai ir izteikti skāba un rūgta garša, nedabiska krāsa un smarža, vai citas vizuālās un garšas neatbilstības, kas liecina par sliktu preces kvalitāti, lūdzam to nofotografēt un fotoattēlus nosūtīt mums uz elektroniskā pasta adresi info@caviarhouse.lv vai lietotnē Whatsapp tālr.+37125770880. Pēc tam klientam tiks piedāvāts apmainīt produkciju vai saņemt atpakaļ naudu.

3. Visus SIA "CaviarHouse.LV" birojos - veikalos veiktos pirkumus, kā arī internetā pasūtītās preces, par kurām ir samaksāts mūsu birojos Rīgā un Daugavpilī, iespējams atgriezt vai samainīt, ja ir saglabāts čeks, kas apliecina preces iegādi tieši mūsu veikalos.

Lūdzam klientus atcerēties, ka jebkādas ar mūsu tīmekļa vietnē veikto pasūtījumu termoiepakojuma bojājumiem saistītas pretenzijas tiek pieņemtas 3 dienu laikā, un lūdzam dokumentēt konstatētos bojājumus.

Iepriekš minēto apstākļu gadījumā pasūtīto preci ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas/piegādes.

Ar kurjerpasta starpniecību saņemtā prece jāatgriež oriģinālajā termoiepakojumā, kurā tā piegādāta, kopā ar iepakojumam izmantotajiem želejveida aukstuma elementiem.

Jebkādu neskaidrību gadījumā priecāsimies palīdzēt klientiem un lūdzam vērsties pie mums ar elektroniskā pasta starpniecību vai pa tālruņiem, kas norādīti mūsu tīmekļa vietnē.       
Prece pievienota grozam