Foreles

Šis lašu ģints pārstāvis apdzīvo tādus lielus ezerus kā Onega un Ladoš. Foreles var atrast Karēlijā, kā arī Baltās jūras un Baltijas baseinos.

Atkarībā no tā dzīvotnes izšķir strautu (parasto) un ezera foreli. Šī zivs dod priekšroku saldūdens rezervuāriem ar kristāldzidru un aukstu ūdeni. Turklāt tam var būt savdabīga krāsa.

Kuprlasis

Kuprlasis (Jakuts. Kyhyl balyk) ir lašu dzimtas (Salmonidae) anadromo zivju suga. Mazākais un visizplatītākais Klusā okeāna lašu ģints (Oncorhynchus) pārstāvis.

Dzīvesvieta - Klusais okeāns un Atlantijas okeāns. Nārsta periodā kuprlasis pārvietojas uz upēm gan Ziemeļamerikas kontinentā, gan Krievijas Sibīrijā. Tajā pašā laikā tas neceļas tālu augšpus straumes.

Nerka

Nerka ir īpaši izplatīts Klusajā okeānā, taču Krievijā tas nav ļoti populārs, jo tas parasti tiek nozvejots Āzijas piekrastē vai Aļaskas piekrastē. Nerka atšķiras ar lielu skaitu žaunu putekšņu, kā arī ar spilgti sarkanu gaļas krāsu, salīdzinot ar citu lašu dzimtas gaļu. Tam ir gaiši rozā nokrāsa.

Kižučs

Kižučs galvenokārt dzīvo Klusajā okeānā, un nārsta periodā - Ziemeļamerikas kontinenta un Āzijas ūdeņos. Kižučam ir sudrabaini spilgtas nokrāsas zvīņas, tāpēc to sauc arī par "sudraba lasi".
Prece pievienota grozam