Uzņēmums „CaviarHouse.lv” ir dibināts 2007. gadā. Kopš tā laika mēs darbojamies kā vācu ikru nama „Lemberg Kaviar” ekskluzīvs oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

„Lemberg Kaviar” ir ieguvis pircēju uzticību un ir vadošais sarkano un melno ikru ražotājs Eiropā. Tieši šī vācu ikru zīmola ražojumi ir vispieprasītākie Baltijas valstīs.

Ražošana

Sava ražošana ar automatizētām izejvielu pārstrādes līnijām, lielas dzesēšanas un saldēšanas jaudas, sadarbība tikai ar lieliem piegādātājiem no Kanādas, Ziemeļamerikas un Krievijas ar labu reputāciju, - visu šo faktoru kopums garantē ražošanas stabilitāti un nepārtrauktību, kas ļauj piedāvāt pircējiem visizdevīgākās un viszemākās cenas ikru produktiem Eiropā.

Komanda

Pateicoties lieliskai profesionālu darbinieku komandai, mums izdodas efektīvi un ātri reaģēt uz patērētāju vēlmju izmaiņām. Lai paplašinātu pircēju izvēles iespējas un piedāvātu bagātāku sortimentu nekā tirdzniecības tīklos pieejamais, mēs 2007. gadā atvērām savus birojus – veikalus.

17 gadi

17 gadus mūsu Latvijas uzņēmums „CaviarHouse.LV” ir vislielākais ikru produktu piegādātājs Latvijas un Lietuvas tirdzniecības tīkliem, piedāvājot visu veidu sarkano lašu ikru un melno stores ikru visplašāko sortimentu.

12 gadi

Tāpat mēs vairāk nekā 12 gadus sadarbojamies ar Itālijas zivju pārstrādes uzņēmumiem un piegādājam Latvijas tirgum zivju konservu produktus, ko ļoti iecienījuši mūsu pircēji.
Lemberg Lebensmittel GmbH: Ruslan Volny, Igors Lorenz
SIA CaviarHouse.LV: Diana Vigmane
2020. gadā, ņemot vērā patēriņa tirgus attīstības tendences, mēs sākām tiešsaistes pasūtījumu piegādi saviem pircējiem visos Latvijas, Lietuvas un Igaunijas reģionos.

Uzņēmumam ir divi biroji – veikali Rīgā un Daugavpilī, kuros pircēji var izvēlēties, degustēt un iegādāties ne tikai sarkanos lašu ikrus, bet arī lieliskus melnos stores ikrus par visizdevīgākajām cenām Baltijas valstīs.

Mēs esam atvērti sadarbībai, tāpēc kopā ar mūsu klientiem un partneriem ieviešam un īstenojam jaunas idejas un projektus.

Ceram, ka nākotnē mūs sagaida daudz iemeslu sēsties pie svētku galda, uz kura mūsu produkti būs gaidīts cienasts.

Diāna Vigmane (Диана Вигмане)
Ģenerāldirektore
SIA “CaviarHouse.LV”

Mēs sadarbojamies

Latvijas uzņēmums "CaviarHouse.LV" ir oficiālais Vācijas ikru mājas Lemberg kaviar pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Prece pievienota grozam