Rekomendējam
Melnie stores ikri

Melnie stores ikri Amur Royal 50 g

Artikuls:
3200
Ražotājs:
Lemberg
Svars:
50 gr
42.50 €
 / 
50 gr
850.00 €
 / 
1 kg
Visas cenas norādītas ar PVN 21%
Uzglabāšanas termiņš 3-6 mēneši, temperatūrā no 0° līdz + 6°C
Pēc atvēršanas izlietot 2-3 dienu laikā
Melnie stores ikri
Melnie stores ikri
Pašlaik melnos stores ikrus savvaļā nav iespējams likumīgi iegūt. Aizliegums tika ieviests, pamatojoties uz ANO Konvenciju par pasaules ūdens resursu un apdraudēto zivju šķirņu aizsardzību 20. gadsimta beigās, kas tika pagarināta 2007. gadā un kuru atbalstīja piecas Kaspijas valstis, kas atrodas ap Kaspijas jūru, kas ir pasaules galvenais storu biotops. Pēc storu zvejas aizlieguma ieviešanas Francijā, Vācijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Ķīnā, Urugvajā, Spānijā, Dienvidkorejā, Saūda Arābijā un citās valstīs tika izveidotas vairāk nekā 140 saimniecības, lai audzētu stores zivis (akvakultūra), lai iegūtu no melnos stores ikrus.

Galvenie melno storu ikru piegādātāji "Lemberg Kaviar" ir labākās zvejnieku saimniecības Eiropā un Āzijā - pasaules līderi melno storu ikru ieguvē akvakultūrā. Papildus Lemberg ikru namam šo konkrēto zivju audzētavu ikrus iegādājas Vācijas aviokompānija Deutsche Lufthansa AG, kā arī Parīzes labākie zivju restorāni. Vispopulārākais, pieprasītākais un novērtētākais melno storu ikru veids no "Lemberg Kaviar" ir ikri "Amur Royal".

"Amur Royal" - hibrīds dabīgas Amūras stores un kalugas, belugas ģints saldūdens zivīm, storu dzimta (latīņu Acipenser schrenckii x Huso dauricus). Šī storu suga dabā radusies dabiski, Amūras upes lejtecē savvaļā šķērsojoties divām storu zivju sugām. "Amur Royal" ir rupji graudaini stores ikri ar vissmalkāko apvalku, kam ir bagātīga un līdzsvarota garša. Ikru graudu diametrs ir trīs līdz četri milimetri, un pēc izmēra tās ir identiskas belugas ikriem.

Storu ikri ir dabīgs produkts, tāpēc ikru nokrāsas var atšķirties atkarībā no stores ikru veida.
Augstākās kvalitātes melnie ikri

"Amur Royal" - hibrīds dabīgas Amūras stores un kalugas, belugas ģints saldūdens zivīm, storu dzimta (latīņu Acipenser schrenckii x Huso dauricus). Šī storu suga dabā radusies dabiski, Amūras upes lejtecē savvaļā šķērsojoties divām storu zivju sugām.

"Amur Royal" ir rupji graudaini stores ikri ar vissmalkāko apvalku, kam ir bagātīga un līdzsvarota garša. Ikru graudu diametrs ir trīs līdz četri milimetri, un pēc izmēra tās ir identiskas belugas ikriem.

Sastāvs
Stores ikri (Acipenser schrenckii x Huso dauricus), sāls, E285

Enerģētiskā vērtība uz 100 g
Enerģētiskā vērtība 1184 kJ / 283 kcal
Tauki 19,1 g
Piesātinātas taukskābes 5,1 g
Ogļhidrāti 1 g
Cukurs 0 g
Olbaltumvielas 27,6 g
Sāls 3,5 g
Zivs
Graudaugi (glutēns)
Jūrasveltes
Olas
Zemesrieksti
Soja
Piens
Rieksti
Selerija
Sinepes
Sezama sēklas
Sēra dioksīds un sulfāti
Lupīns
Gliemenes

Bieži pirkti kopā

Prece pievienota grozam